Навчальний центр. Реєстрація на навчання       Право людини на безпеку праці закріплене статтею 43 Конституції України та Законом України «Про охорону праці». Керівники підприємств повинні забезпечити гідні та здорові умови для працівників, обов’язково навчити їх правилам охорони праці та встановити суворий контроль за дотриманням. На підприємствах, де працює 50 і більше осіб, роботодавець зобов’язаний утворити спеціальний відділ – службу охорони праці.  Якщо у штаті менш як 50 осіб, охорону праці забезпечує працівник з відповідною підготовкою, якщо менш як 20 – можна запросити стороннього спеціаліста на договірних засадах.
      Навчальний центр ТОВ «САН ПРОМ СЕРВІС ГРУП»  здійснює підготовку керівників підприємств чисельністю менше 1000 працівників, керівників служб охорони праці, членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці.
   Навчання провводяться в групах, кваліфікованими викладачами. Для зручності Замовників, навчання може бути організовано з виїздом на територію замовника.
Для того, щоб пройти навчання з охорони праці Вам необхідно:
    1.  Перейти за посиланням kiss
    2.  Заповнити заявку та надіслати нам
         на електронну адресу
mail 
school@sps.ck.ua

     3. Очікувати дзвінка від спеціаліста
 
yes

За результатами перевірки знань слухачі отримують посвідчення встановленого зразка і витяги з протоколів згідно з чинним законодавством.