ТОВ «САН ПРОМ СЕРВІС ГРУП» - «Лідер року 2018» в галузі охорони праціТОВ «САН ПРОМ СЕРВІС ГРУП» - «Лідер року 2018» в галузі охорони праці

27th December, 2018

   За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу ТОВ «САН ПРОМ СЕРВІС ГРУП» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».
   Ми лише недавно розпочали свій шлях, але з самого початку поставили перед собою ціль – бути надійними союзниками для своїх клієнтів та надавати якісні послуги з охорони праці.
   Якісно та швидко – ці слова завжди поряд з нашими послугами, що б це не було: лабораторні дослідження, оформлення дозвільної документації, атестація робочих місць, проведення навчання спеціалістів з охорони праці й електробезпеки чи оформлення декларацій.
   За цей рік ми встигли попрацювати з чудовими підприємствами, серед яких: ТОВ «Жашківська кінно-спортивна школа», ТОВ «Мошурівський консервний завод», ТОВ «Панда»,  ТОВ «Агропромислова компанія «Маїс»»,  Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, ТОВ «Агроскорм», ТОВ «М’ясорибторг», ТОВ «АВТОГОР», ПП «Сільвер Фуд» та багато інших.
   Дякуємо за співпрацю та вітаємо всіх з прийдешніми святами! Бережіть своє життя й здоров’я та досягайте задуманих цілей!
В Новий рік з новими силами й до нових звершень!